Apartamenty Browarna Centrum Królewska Hotel Rezydent Sopot Krzywy Domek RadissonBLU Hotel Gdańsk Osiedle Pionierów Willa Rezydent

Apartamenty Browarna

Browarna to ekskluzywny budynek apartamentowy położony w szczególnie atrakcyjnej części stolicy, w sąsiedztwie Zamku Królewskiego, Starego Miasta, Parku Kazimierzowskiego i Uniwersytetu Warszawskiego.

Lokalizacja ta łączy zalety ścisłego centrum Warszawy z urokiem zabytkowej architektury i parkowego otoczenia.Kameralny, luksusowo wykończony czterokondygnacyjny budynek, tylko 14 apartamentów o powierzchni: od 83 do 148,00 m2 oraz 2 powierzchnie biurowe na parterze budynku, przestronna klatka schodowa, 2 eleganckie windy w tym jedna panoramiczna. Parking podziemny pod budynkiem wyposażony w 31 miejsc postojowych.

Budowa apartamentowca zakończyła się w 2002r.Następnie budynek został sprzedany deweloperowi Restaura Polska Sp. z o.o. w 2007 roku.
 

Centrum Królewska

Centrum Królewska to prestiżowy, nowoczesny biurowiec klasy A wyróżniający się ciekawym i niepowtarzalnym kształtem, zlokalizowany w centrum Warszawy, naprzeciwko Ogrodu Saskiego. Zaprojektowany został przez pracownię architektoniczną Stefana Kuryłowicza.

Centrum Królewska oferuje około 11.000 m2 powierzchni do wynajęcia na czternastu poziomach z parterem włącznie wraz z trzypoziomowym podziemnym parkingiem o 108 miejscach parkingowych. W budynku zastosowano najnowocześniejsze systemy techniczne, powierzchnie biurowe charakteryzują się wysoką jakością wykończenia wnętrz.

Budynek Centrum Królewska został wyróżniony:

•przez Grupę Inteligentnego Budownictwa, tytułem: Inteligentny Budynek Roku 2003 w kategorii "biurowiec"

oraz

•"Ulubieniec Warszawy 2002-2003" I miejsce w plebiscycie "Gazety Wyborczej" oraz miesięcznika "Architektura - Murator" za projekt budynku biurowego.

Hotel Rezydent Sopot

Hotel Rezydent Sopot to pięciogwiazdkowy hotel klasy boutique, zlokalizowany w odległości 500 metrów od plaży i Sopockiego Molo, przy słynnym deptaku Bohaterów Monte Cassino.

Hotel oferuje 64 stylowo, a zarazem nowocześnie wyposażone pokoje, w tym 8 o podwyższonym standardzie oraz luksusowy Apartament Sopocki. Do dyspozycji gości pozostaje Restauracja Autorska „Pasjami…” zachęcająca różnorodną propozycją kulinarną, kawiarnia „Café Resto”, Pub Kolonialny, a także sale konferencyjne oraz kameralne SPA, w którym zabiegi wykonywane są na najnowszych urządzeniach i profesjonalnych kosmetykach przez wykwalifikowanych terapeutów. W salonie wystawowym proarte można obejrzeć prace zarówno wybitnych artystów takich jak Joana Miró, czy Salvador Dali jak i młodych polskich twórców.

Hotel wchodzi w skład: Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Polsko-Chińskiej Izby Gospodarczej, Gdańskiego Związku Pracodawców.
 

Krzywy Domek

Krzywy Domek to budynek handlowo-usługowy zlokalizowany w centrum Sopotu tuż przy deptaku Bohaterów Monte Cassino. Jest to najbardziej nietypowa nieruchomość w Polsce. Swój niecodzienny wygląd zawdzięcza głównie charakterystycznej falistej fasadzie.

Budynek zaprojektowany został przez architektów Szotyńskiego i Zaleskiego, zainspirowanych rysunkami Jana Marcina Szancera i Pera Dahlberga oraz projektami Antonio Gaudiego. Łączy bajkowy wizerunek z komercyjnym przeznaczeniem. Ten magiczny całokształt sprawia, iż obok codziennego użytku oferuje on niepowtarzalny klimat.

Krzywy Domek to przede wszystkim Centrum Usługowo-Biurowe, w którym mieszczą się restauracje, kafejki, sklepy i biura. Obok firm świadczących usługi dla każdego, znajdują się tu firmy bardziej wyspecjalizowane, działające na rynku finansowym czy mediów. Ponadto odbywa się tutaj wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych, przyciągających uwagę zarówno mieszkańców Trójmiasta jak i licznie je odwiedzających turystów.
 

RadissonBLU Hotel Gdańsk

RadissonBLU Hotel Gdańsk to należący do prestiżowej międzynarodowej korporacji sieci systemów hotelowych pięciogwiazdkowy obiekt położony w sercu Starego Miasta w Gdańsku. Jego budowa, podczas której przykładano wielką wagę do zachowania pozostałości średniowiecznej zabudowy oraz najwyższej jakości efektu końcowego, zakończyła się sukcesem w maju 2009r.

Hotel oferuje swoim gościom 134 luksusowe, wykończone w najwyższym standardzie pokoje i apartamenty oraz Apartament Prezydencki. Ponadto, do dyspozycji gości pozostaje wyśmienita kuchnia w Brasserie de Verres en Vers i szeroki wybór alkoholi w barze Sure Bar, relaks w SPA & Fitness, wielofunkcyjne sale konferencyjne, parking podziemny oraz wiele innych nowoczesnych udogodnień. O wyjątkową, unikalną atmosferę i komfort gości dba wykwalifikowany personel hotelowy.

Hotel miał już przyjemność gościć wiele osobistości światowego formatu kultury i polityki, między innymi 20 głów państw i rządów na czele z Panią Kanclerz Niemiec Angelą Merkel i premierem Włoch Silvio Berlusconim.
 

Osiedle Pionierów

Sowińskiego 72 Sp. z o.o. realizuje w centrum Szczecina przyjazne, nowoczesne i wygodne "Osiedle Pionierów", w którym znajdzie się 550 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ponad 30.000 m. kw. w 10 kameralnych budynkach. Teren inwestycji usytuowany jest w śródmiejskiej, atrakcyjnej części miasta, a jednocześnie oddalony jest od wielkomiejskiego zgiełku. Lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do obiektów użyteczności publicznej takich jak: szkoły, uczelnie, sklepy oraz do komunikacji miejskiej.

Realizujemy zespół mieszkalny wkomponowany w otaczającą zieleń, wzbogacony o piękną roślinność. Tuż przy osiedlu powstały już boiska sportowe o sztucznej nawierzchni, a dla najmłodszych mieszkańców zaplanowane zostały miejsca zabaw i gier na terenie osiedla.

Wszystkie mieszkania posiadają dogodne usytuowanie względem stron świata. Duże drewniane okna sprawiają, że pomieszczenia są jasne i przestrzenne. Zastosowana technologia trzyszybowa minimalizuje straty ciepła. Mieszkania zostały wyposażone w światłowodową infrastrukturę multimedialną do realizacji dostępu telewizji kablowej, internetu szerokopasmowego, telefonu oraz monitoringu wewnętrznego. Wszystkie kondygnacje mieszkalne i garaże są obsługiwane przez cichobieżne windy przystosowane również dla potrzeb osób niepełnosprawnych oraz wózków dziecięcych.

Mieszkania posiadają bardzo funkcjonalny układ przestrzenny: 1-2-3 pokoje, ergonomiczna kuchnia, łazienka i wydzielona toaleta (w mieszkaniach 3-pokojowych) oraz możliwość zagospodarowania przestrzeni składowania (szafy i pawlacze), dostępnej z komunikacji wewnętrznej (holu). Możliwe jest również otwarcie przestrzeni kuchennej na pokój dzienny.
Pierwszy blok z 55 mieszkaniami został oddany do użytku w marcu 2010 r. 
 

Willa Rezydent

Willa Rezydent to budynek mieszkalno-usługowy usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie uroczego sopockiego bulwaru Monte Cassino. Znajdujące się tu liczne kawiarenki, galerie, teatry tworzą niepowtarzalną atmosferę, jaką trudno znaleźć gdzie indziej.

Jest to z cała pewnością jedno z najbardziej urokliwych miejsc nie tylko w Polsce , ale i w Europie. Bliskość pięknej plaży ze słynnym sopockim molo, rozciągające się dookoła tereny leśne ze ścieżkami spacerowymi i rowerowymi, a także mieszczące się w pobliżu liczne obiekty sportowo - rekreacyjne takie jak: aquapark, hipodrom, a także słynne sopockie korty tenisowe tworzą warunki do aktywnego wypoczynku.

Inwestycja została oddana do użytku w grudniu 2003 roku. Wszystkie apartamenty zostały sprzedane już na etapie budowy.
 

Tworzenie stron www: Visualteam
REZYDENT S.A.
ul. Marszałkowska 142, 00-061 Warszawa, Polska
tel. +48 22 529 28 00, fax +48 22 529 28 03 e-mail:rezydent@rezydent.waw.pl
kapitał zakładowy w całości opłacony 191.003.000,00 zł.
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000026497
NIP 526-23-22-227, REGON 014961817